Це ш0кує!З ким жила Пугачова до Галкіна: у мережі з’явилися сенсаційні фото її коханих

У співачки дуже насичене особисте життя

Аллі Пугачовій 72 роки. Не дивно, що за ці роки у артистки було багато коханих. Особисте життя Примадонни налічує 5 офіційних чоловіків, а скільки ще романів було у зірки!

За своє життя Алла Пугачова запаморочила голову не одному чоловікові. Примадонна була офіційно одружена 5 разів, але колекція її чоловіків набагато ширша. Про це пише Hyser.ua.

Першим коханим 17-річної Пугачової став Герман Соловйов. Він служив у Центрі підготовки космонавтів у Зоряному містечку, мав звання майора. Молодий чоловік сподобався не тільки артистці, але і її батькам. Однак був у Соловйова один мінус – він був одружений і не став руйнувати свій шлюб заради Примадонни. Пара залишилася в дружніх стосунках, які підтримувала все життя. Соловйов помер 15 років тому, і Алла Борисівна була присутня на його похоронах.

Першу пропозицію руки і серця Пугачова отримала від студента інституту іноземних мов Валерія Романова. Він вирушав на Близький Схід в якості перекладача під час арабо-ізраїльської війни і запропонував Аллі Борисівні відправитися з ним в якості його дружини. Пугачова відмовилася від цієї пропозиції, але пообіцяла дочекатися Романова з війни. Однак свою обіцянку порушила.

У 20 років Пугачова вийшла заміж за циркового артиста з Литви Миколаса Орбакаса. Від нього вона народила дочку Христину. Шлюб тривав три роки і розпався, не витримавши гастрольної діяльності Примадонни.

Музикант Павло Слободкін – засновник легендарного колективу “Веселі хлопці” – став наступним коханим артистки. Однак він не зміг впоратися з буйною вдачею зірки і пара розпалася.

Піаніст, диригент і композитор, Народний артист СРСР Костянтин Орбелян став наступним бойфрендом співачки. З чуток, пара навіть хотіла одружитися, проте Примадонна закохалася в іншого.

Алла Пугачова і Олександр Стефанович познайомилися на вечірці у друзів, коли обидва перебували у відносинах. Однак їх роман переріс у шлюб, який тривав три роки.

Наступним чоловіком зірки став її продюсер і концертний директор Євген Болдін. Вони довго дружили сім’ями, а після розлучення Пугачової зі Стефановичем і Болдіна зі своєю дружиною Мілою, стали жити разом. До весілля вони прожили разом близько 5 років. Цивільний шлюб тоді вважався аморальним, тому врешті-решт пара розписалася.

Під час заміжжя за Болдіним у Пугачової стався швидкоплинний роман з Володимиром Кузьміним.

Наступним фаворитом Примадонни став Сергій Челобанов. Алла Борисівна допомогла колишньому боксеру з Саратова підкорити Москву, вибила для нього квартиру і подарувала музичну студію. Кажуть, ця пара розлучилася через захоплення Челобанова наркотиками.

Також преса писала про швидкоплинний роман Пугачової з Ігорем Тальковим.

Наступним чоловіком Алли Борисівни став Філіп Кіркоров. Їх шлюб тривав 11 років. Кажуть, штамп про заміжжя співачці довелося ставити на сторінці “діти”, оскільки на сторінках “Сімейний стан” просто не було місця. Пара також повінчалася.

Але у 2011 році Пугачова вийшла заміж за Максима Галкіна. У цьому шлюбі з’явилися на світ діти – Ліза і Гаррі, – яких парі народила сурогатна мати. Пара також повінчалася в церкві, для чого Примадонні довелося “розвінчатися” з Кіркоровим.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *